• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim

HakkımızdaMerkezimiz 2010 yılından bu yana Nevin Aydemir kuruculuğunda, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde, Özel Öğretim Kurumları kanunu çerçevesinde faaliyetini sürdürmektedir.
Toplam 800 m2 alan üzerine kurulu kendisine ait bahçesi ve oyun alanı olan müstakil binamızda toplam 19 derslik, 3 grup alanı, fizik tedavi ünitesi, oyun alanı, veli bekleme alanı, personel dinleme alanı bulunmaktadır.
Merkezimize ulaşım velilerimizin tercihleri doğrultusunda ücretsiz servislerimiz aracılığı ile sağlanmaktadır.
Profesyonel eğitmen kadromuz, M.E.B. tarafından onaylanmış programlar ve yöntemler ile öğrencilerimizi gelebilecekleri en ileri noktaya ulaştırarak topluma adapte olmalarını sağlamak yönünde çalışmalarını yürütmektedir.
Daha aydınlık bir gelecek için merkezimize başvuran çocuklarımızın günlük işlevlerini yürütmelerini sağlayacak yaşıtlarına uyumlu beceri kazanmaları ve farkındalık oluşturulması temel amacımız olup bu doğrultuda faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Eğitim ve öğretime önem veren ilçemiz Gazipaşa'nın tek rehabilitasyon merkezi olan Özel Kemal Akça Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak bu sorumluluk bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret26066
Hava Durumu
Saat